De hippe straatweg Tour
De vijf kilometer lange Amsterdamsestraatweg is enorm in opkomst. De afgelopen jaren vestigden steeds meer leuke winkels en restaurants zich hier. En meer en meer Utrechters weten de ASW te vinden en te waarderen. De winkelstraat heeft een enorm aanbod aan onder andere (internationale) winkels, kappers en eetgelegenheden met allemaal een mooi verhaal.
Al fietsend gaan we een deel van de straat af en ontdekt u verschillende leuke en verrassende restaurantjes en winkels. Natuurlijk proeft u onderweg iets lekkers en leert u over de boeiende geschiedenis van de langste winkelstraat van Nederland. Zo krijgt u onder andere verhalen te horen over de voormalige bioscoop, het verhaal van het ontstaan van het Julianapark en het vroegere slachtterrein.
We sluiten af met een drankje in een gezellige restaurant. Na afloop van de fietstour zal u deze diverse Utrechtse straat met een andere blik bekijken en er zeker vaker terugkomen.
Kernpunten:
- 2 uur durende tour
- Lokale stadsgids
- Geschikt voor bedrijfsuitje
- Fietsend
- Vanaf €19,50 p.p.
- Tour op maat mogelijk
Tour op maat
- Groepen groter dan 12 > extra gids
- Lunch aanvullend mogelijk
- Begin- en eindpunt tour flexibel
- Tijdsduur aanpasbaar (minimaal 1,5 uur)
Kosten
- €19,50 p.p. bij een groep van 12 mensen
- Inclusief drankje en iets lekkers
- Fietsverhuur niet inbegrepen
Bij grotere/kleinere groepen dan 12 > prijs op aanvraag.
Prijzen zijn inclusief BTW.